DupliTrade

DupliTrade - Avatrade Automated Trading

DupliTrade

Otomatik Yatırımların Basit Hali

DupliTrade, uzman yatırımcıların hareketlerini doğrudan AvaTrade yatırım hesabınıza otomatik olarak kopyalamanıza olanak veren, başarı odaklı, şeffaf ve kullanıcı dostu bir yatırım platformudur. Yatırım geçmişleri başarılarla dolu olan, özenle seçilmiş başarılı yatırımcıların başarılı stratejilerinden oluşan bir seçki ve zengin bir portföy sayesinde DupliTrade yatırımlarınıza seviye atlatacak.

Kolay Kayıt

Yatırım fırsatlarını değerlendirme şansınızı yükseltmek için DupliTrade hesabı açarak, sinyalleri doğrudan AvaTrade hesabınıza alın. DupliTrade sayesinde piyasadaki en iyi yatırımcılardan bazılarını takip ederek yatırım faaliyetlerinizi geliştirebilir ve genişletebilirsiniz.

En İyilerle Çalışın

DupliTrade farklı yatırım yöntemlerini ve stillerini temsil eden çeşitli strateji sağlayıcıların listesini sunar ve kendi portföyünüzü oluşturup, geliştirme fırsatı sağlar.

DupliTrade Yatırımlarının Avantajları

İster yeni başlayan bir yatırımcı olun, ister piyasaları analiz etmek için fazla meşgul olan birisi, AvaTrade DupliTrade hesabı size sayısız fayda sunuyor. Birinci günden piyasalara giriş yapın ve internete bağlı olmadığınızda dahi yatırımlarınızı sürdürün.

Haydi Başlayalım !

Sadece $2,000 minimum fonlama ile DupliTrade’in önde gelen strateji sağlayıcıları portföyüne erişim sağlayabilir ve MT4 Rekabetçi Spread hesabınızda otomatik olarak yatırım yapabilirsiniz. Piyasaları hâlâ tanıma aşamasındaysanız, risksiz demo hesabıyla deneme de yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Burada verilen bilgiler ve analizler DupliTrade Limited tarafından üretilmiştir. AvaTrade bu bilgileri herhangi bir değişiklik veya doğrulama yapmadan yayınlamaktadır ve bu materyalin doğru, güncel ya da eksiksiz olduğunun garantisini vermez ve bu şekilde anlam çıkarılmamalıdır. Burada yer alan materyaller genel bilgi amaçlıdır ve bireylerin kişisel yatırım hedefleri, finansal durumları veya olanakları göz önünde bulundurulmaksızın, bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu bilgiler tavsiye, alış ya da satış teklifi, herhangi bir finansal ürünü, enstrümanı veya varlığı alış ya da satış teşviki veya belli bir yatırım stratejine katılmak için öneri olarak nitelendirilmemelidir. Belirtilen geçmiş performanslar, gelecek sonuçların bir göstergesi değildir. DupliTrade, DT Direct Investment Hub Ltd tarafından işletilmektedir. DT Direct Investment Hub Ltd , Cyprus Securities and Exchange Commission tarafından CIF lisans numarası 347/17 ve Şirket sicil numarası HE354263 ile regüle edilen ve denetlenen bir Kıbrıs Yatırım Şirketi’dir (CIF). DT Direct Investment Hub Ltd, Ava Trade Grubunun bir üyesidir.