Guardian Angel

guardian-angel

Guardian Angel ile daha iyi yatırım kararları verin.

AvaTrade’in ücretsiz Guardian yatırım destek sistemi MetaTrader 4’te bir risk yönetimi aracı görevi görür. Yaptığınız işlemler için anında geri bildirim alarak, karar verme sürecinizi iyileştirebilir ve hem yatırım becerilerinizi geliştirip hem de kendi yatırım stilinizi oluşturabilirsiniz.
Bu eşsiz MetaTrader 4 eklentisi sayesinde gürültüye kulaklarınızı kapatıp, yatırım başarınız için hayati önem taşıyan bilgilere dikkat verebilirsiniz.

Bu kişiselleştirilmiş yatırım ve sermaye yönetimi aracı sayesinde:

  • Daha az riskle yatırım yapın
  • Hatalarınızı tespit edin
  • Güvenle yatırım yapın
  • Piyasalarla olan bağlarınızı güçlendirin
  • Yatırım bilgilerinizi arttırın

Hem yeni hem de deneyimli yatırımcılar için kullanışlı olan Guardian Angel aracı sayesinde yatırımlarınız için dışarıdan, objektif bir incelemeye sahip olabilirsiniz. Bu geri bildirim sayesinde, yatırımcılar, yatırımların en önemli tarafı olan hatalardan öğrenme aşamasına kavuşup, mevcut yatırımlarının yanı sıra gelecekteki yatırımlarını da iyileştirebilirler.
Yatırım bir süreçtir; yeni başlayanlar ilk adımlarını atarken sürekli olarak yatırım becerilerin geliştiriyor olurlar. Deneyimli yatırımcıların seviyesine gelindiğinde dahi, sürekli olarak gelişime açık olunmalıdır. Bu potansiyeli görüyor ve yatırımcılarımızın, piyasalardaki en iyi araçlara sahip olmayı hak ettiklerini düşünüyoruz. Bu süreçte hayati bir role sahip olduğuna inandığımız Guardian Angel aracını mümkün olan en yüksek seviyede sunuyoruz.

Guardian Angel eklentisini indirdiğinizde, birbirinden farklı birçok konuda mesaj ve uyarı alıyor olacaksınız:

  • Zarar Durdur emri verme
  • Güçlü/zayıf yatırım performansı
  • Teminat çağrısı uyarıları
  • Sizinle alakalı piyasa uyarıları
  • Yatırım volatilitesi

Guardian Angel her yatırımcı için kişiselleştirilir; yani her kullanıcıya aynı geri bildirimde bulunmaz. Her yatırımcı, kendi Guardian Angel aracını, kendi ihtiyaçları doğrultusunda ayarlar. Bu araç, yatırımcı tarafından önceden belirlenmiş olan tercihler ve ayarlar doğrultusunda, sadece yatırımcının istediği ve ihtiyacı olan konularda geri bildirim verir.

MetaTrader 4 ile yatırım yaparken, Guardian Angel eklentisi ikinci bir çift göz görevi görür. Tamamen bu eklentiye bağlı olarak yatırım yapmanız, elbette, doğru olmaz; ancak, Guardian Angel aracını kendi amaçlarınız doğrultusunda kullanabilir ve yatırımlarda size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Guardian Angel siz yatırım yaparken arkanızı kollayacak!

MetaTrader 4 hesabınızı bugün açın ve Guardian Angel eklentisine ücretsiz sahip olun.

AvaTrade’de MetaTrader 4 hesabınız zaten var mı?
Guardian Angel aracını ücretsiz indirin veya hesap yöneticinize başvurun.