Piyasa Tatili Saatleri

Trading hours are Sun 22:00 GMT to Fri 22:00 GMT

Piyasa Tatilleri Yatırım Saatleri

AvaTrade olarak, kişisel hesap yöneticilerimiz ve 14 dilde hizmet veren yatırımcı destek ekibimizle dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılarımıza mükemmel bir hizmet sunmayı hedefleriz. Piyasalar açık olduğu her an müşterilerimiz bize telefon, e-posta veya canlı sohbetten doğrudan ulaşabilir.

Bununla birlikte, global tatil zamanlarında piyasalar kapanır ve herhangi bir yatırım yapmaya olanak yoktur. Farklı ülkeler kendi bayramlarını kutlayabilirler ve her Borsanın kendine ait çalışma saatleri ve günleri vardır. Buna ek olarak, bazı piyasalar çeşitli günlerde erken kapanabilirler (yarım yatırım günü); ABD’de Şükran Günü sonrası yatırım günü bunlardan biridir.

Size eksiksiz ve güncel piyasa bilgileri sağlamak için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyor olmamıza karşın, global piyasaların acilen, önceden haber verilmeksizin birdenbire kapandığı durumlar yaşanabilir. Gelgelelim, böyle bir durum yaşandığında, AvaTrade olarak tüm yatırımcılarımızı bu konuda derhal bilgilendirmek için elimizdeki tüm imkânları kullanırız.

Tatil yatırımları saatlerini takip etmeniz ve yatırımlarınızı buna göre ayarlamanız çok önemlidir. Bu ayın tatil yatırımlarını görmek için lütfen buraya tıklayın.

Yatırım Saatleri

Açılış:
Pazar 22:00 GMT
Kapanış:
Cuma 22:00 GMT

** Piyasaların yatırım saatleri dünyanın dört bir yanındaki tatillere ve olaylara bağlı olarak değişim gösterebilir. En güncel bilgileri edinmek için aşağıdaki tatil yatırımları saatleri dokümanını inceleyin.