AvaTrade App

AvaTrade App – VİZYONER YATIRIMCILARIN SON TEKNOLOJİ UYGULAMASI

Canlı haber akışları ve sosyal trendleri aracılığıyla global piyasalara bağlanın ve kullanıcı dostu ve anlaşılması kolay bir uygulama kullanarak yeni yatırım fırsatları keşfedin

Yatırımlara Başla

Yatırımlar Basitleştirildi

Kapsamlı sermaye yönetimi araçları, daha detaylı bilgi için yakınlaştırma seçeneği ve daha birçok eşsiz özelliği içgüdüsel olarak kullanmaya başlayacağınız bir arayüzde buluşturan bu uygulama sayesinde mükemmel bir yatırım deneyimine sahip olacaksınız.

Açtığınız pozisyonlarla ilgili adım adım rehberlik, işlemleriniz için anlık geri bildirim ve ihtiyacınız olan her an destek sağlayan AvaTrade Mobile App uygulaması sayesinde her zamankinden çok daha kolay bir şekilde yatırım yapabileceksiniz. Her zaman kullandığınız AvaTrade hesap bilgilerinizi kullanarak birden çok MT4 hesabınızı telefonunuzdan yönetebilir; demo, gerçek ve rekabetçi spread hesaplarınız arasında geçiş yapabilir ve yatırımlarınızla ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz..

Hemen Yatırım Yap

Piyasa Trendleri – AvaTrade Mobile App’nun Özel Teknolojisi

AvaTrade’in devasa yatırımcı camiasındaki sosyal trendleri takip edebileceğiniz bu muhteşem özellik sayesinde piyasaların gelişimini canlı olarak takip edebilirsiniz. Teknolojik açıdan sahip olduğu özellikler sayesinde önemli finansal bilgilere ulaşarak, o gün için önem taşıyan konularda analiz yapabileceksiniz.

Daha iyi ve daha isabetli kararlar verebilmeniz için tüm yatırım enstrümanlarınız arasında bağlantı kurularak size geri bildirimler, diğer yatırımcıların neye yatırım yaptıkları, davranış kalıpları ve güncel bilgilerle ilgili görseller sağlanır.

Hemen Yatırım Yap

Eşsiz Yatırım Özellikleri

Tek bir bakışta tüm yatırımlarınızı görün, kendi takip listelerinizi oluşturun, canlı fiyatları ve grafikleri inceleyin. Dünyanın en popüler forex pariteleri, emtia, hisse senetleri ve kripto dövizlerini de içeren 250’den fazla varlığa avcunuzun içinden yatırım yapın.

Uygulamayı hemen indirin

AvaTrade Mobile App’nun nasıl çalıştığını görmek için videomuzu izleyin

AvaTrade: Güvenle Yatırım Yapın

Denetimli bir brokerla güvenli fonlamalar

Çok düşük spread ve rekabetçi swap oranları

Muhteşem çok dilli hizmet ve destek

chatbot