AvaSocial

SOSYAL YATIRIMCILIKTA
YENİ SEVİYE

AvaSocial uygulamasını kullanarak harekete geçmeden önce başarılı yatırımcılardan bir şeyler öğrenebilirsiniz. Yatırımcılarla iletişim kurun ve yatırımlarınızı otomatik hale getirin.

Tüm Seviyeler İçin Bir Uygulama

Yeni başlayanlar öğrenimleri sırasında da gerçek piyasalara girebilir! Değerli bilgiler sunabilecek uzman yatırımcıları takip ederek öğrenme sürecinizi kısaltın. Deneyimli yatırımcılar da günlük araştırma yapmadan piyasayı daha net görerek vakitten tasarruf edebilir. Normalde alım satımını yapmadığınız varlıklarda risk alarak ufkunuzu genişletin. İşlemlerinizi otomatiğe bağlayın ve takip ettiğiniz stratejilere olan güveniniz sayesinde terminalden uzaklaşın.

Sosyal Yatırımcılıkta Son Yenilik

AvaSocial, sosyal yatırımcılık teknolojisinde çıtayı yükseltti. AvaSocial mobil uygulamasıyla en iyi yatırımcıların işlemlerini takip edebilir ve kopyalayabilirsiniz. Uzmanların bilgeliğinden yararlanın, akıl hocası veya gruplarınıza sorular sorun ve yeni, kuvvetli stratejiler keşfedin.

Kısaca AvaSocial ile bir daha hiç yalnız yatırım yapmayacaksınız.

İşlem Kopyalamakta Basitlik

Kolayca en başarılı yatırımcıları ve ehil akıl hocalarını keşfedin, onlara bire bir veya grup sohbetinde sorular sorun ve bir tıkla işlemlerini kopyalayın.

En İyilerle Yatırım Yapmayı Öğrenin

Sürünün bir adım önünde kalırken aynı zihniyetteki yatırımcılardan oluşan şeffaf ağımızın tadını çıkarın, arkadaşlarınızla sohbet edin ve piyasa fırsatlarına doğrudan erişim kazanın.

Gerçek Zamanlı İşlem Sinyalleri

Arkadaşlarınız ve deneyimli yatırımcılarla ilgili devamlı, gerçek zamanlı güncellemeler alın, neler yaptıklarını görün, sonra da yorum yapın, paylaşın, bir işlemi beğenin ya da işlem sinyallerini kopyalayın.

En İyi İşlemlerinizi Paylaşmanın Yeni Bir Yolu

Takipçi kitlenizi artırmak mı istiyorsunuz ya da sadece büyük bir kârdan gurur mu duyuyorsunuz? AvaSocial sayesinde Facebook, Instaram ve Twitter dâhil tüm sosyal medya ağınızla paylaşabileceğiniz bir görüntüyle başarınızı kutlayabilirsiniz.

Takipçi kitlenizi artırmak mı istiyorsunuz ya da sadece büyük bir kârdan gurur mu duyuyorsunuz? AvaSocial sayesinde Facebook, Instaram ve Twitter dâhil tüm sosyal medya ağınızla paylaşabileceğiniz bir görüntüyle başarınızı kutlayabilirsiniz.

Büyük bir kâr da alsanız, üst üste kazançların tadını da çıkarsanız dijital kupa dolabınızı dolduracak özel ödüller kazanacak ve ilerlemenizi gösterebileceksiniz.

Yüzlerce Piyasa- 7/24

Arkadaşlarınızla yatırım yapın, motive kalın ve ilham alın. Forex, endeks, emtia, hisse ve kripto alım satım yönteminizi öncü, 7/24 bir yatırım ortamında diğer yatırımcılarla iletişim kurarak gözden geçirin.

AvaSocial’ın Diğer Avantajları

  1. Diğer yatırımcılara soru sorun, arkadaşlarınızın pozisyonlarına meydan okuyun veya terslerini açın
  2. Yatırım ağlarını bulun, takip edin, katılın, hatta kendi ağınızı kurun ve güvenilir bir topluluk oluşturun
  3. AvaSocial, yatırımcıların kendi işlem sinyallerini satması ve grup erişimi için ücret almasına izin vermek üzere denetlenen Pelican Trading ortaklığında sunulmaktadır

Dakikalar İçinde AvaSocial’a Girin

  1. AvaSocial’ı indirin
  2. Sosyal hesabınızı oluşturun
  3. MT4 giriş bilgilerinizi girin
  4. Hangi yatırım aracıyla ilgilendiğinizi belirtin (FCA gereksinimi)
  5. AvaSocial hesabınıza bakiye yatırın
  6. Kopyalamaya başlayın

Yatırımcılıkta Çığır Açan AvaSocial’a Katılmaya Hazır Mısınız?

AvaSocial’a bağlanın, ağınızın başarından yararlanın ve piyasayı daha önce hiç görmediğiniz gibi görün. AvaSocial’da sosyalleşmek kazançlıdır!

* Pelican Exchange Limited, Finansal Yürütme Kurumu (“FCA”) tarafından yetkilendirilen ve denetlenen London and Eastern LLP şirketinin Yetkili Temsilcisidir. FCA kayıt numaraları sırasıyla 739090 ve 534484’tür.

* Lütfen bu seçeneğin yalnızca Birleşik Krallık müşterileri tarafından kullanılabileceğini dikkate alın.

Güvenle Yatırım Yapın

Ultra düşük fiyat aralıkları
ve swap oranları

Denetim altındaki bir
broker’da bakiye güvenliği

Muhteşem çok dilli
hizmet ve destek

chatbot