Otomatik Yatırımlar

Otomatik yatırım platformları sayesinde yatırımcılar, başkalarının yaptıkları yatırımları kopyalama imkânına sahipler. Bir yatırımcı sinyalleri kopyalayabilir veya kapsamlı stratejileri bire bir olarak uygulayabilir ve bu sayede başarılı yatırımcıların tecrübelerinden ve bilgilerinden faydalanabilirler. AvaTrade tarafından sunulan farklı otomatik yatırım platformları sayesinde yatırımcılar güvenle yatırım yapabilir veya boş vakitleri, yeterli bilgileri ya da deneyimleri yoksa yatırımlarını otomatik olarak gerçekleştirebilirler.

DupliTrade

DupliTrade, yatırımcıların, tecrübeli yatırımcıların sinyallerini ve stratejilerini gerçek zamanlı ve otomatik olarak takip etmelerini sağlayan MT4 uyumlu bir platformdur. Kullanıcı dostu ara yüzü, başarılı yatırım stratejileri hakkında değerli bilgiler edinirken, işlem portföyü yaratmayı ve idare etmeyi kolaylaştırır.
DupliTrade Hesabı Açın

ZuluTrade

Günümüzün en popüler otomatik işlem platformlarından biridir. ZuluTrade deneyimli yatırımcıların tavsiyelerini alıp işlemleri AvaTrade hesabınız üzerinden anında yapar. Sizin için en uygun program veya uzmanları seçme olanağı sunar.
ZuluTrade’i Başlat