AvaTrade hakkında en son haberleri ve güncellemeleri öğrenin!

AvaTradeGo Uygulamasını Hemen Edinin

Usain Bolt

Bolt’a Yaklaşın

Usain Bolt ve AvaTrade Rekabetin Önünde

Make the Jump & Invest Today!

Bolt x AvaTrade –
Başarılı Bir Kombinasyon!

AvaTrade, Süperstar sporcu, Dünya Rekoru sahibi, Çeşitli Kereler Olimpiyat ve Dünya şampiyonluğu elde eden ve gezegenin en güzel gülümsemelerinden birine sahip olan Usain Bolt’un yeni Marka Elçimiz olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Hem Usain gem de AvaTrade her yönden sürekli mükemmellik için mücadele ediyor.

Yüz binlerce yatırımcımızın her birinin yaptıkları işte tıpkı Bolt gibi 1 numara olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz.

En üst düzey denetimin yanı sıra size en son teknolojiyi de sağlayacağız ve Usain gibi başarılı olmanıza yardımcı olma yolunda asla durmayacağız.

Keskin yatırım aklınız Usain’in bacaklarına benziyor: Başarı için ana aracınız ve birlikte onu olabilecek en iyi haline getirebiliriz! Tamamen bize ait ödüllü mobil uygulamamız AvaTradeGO, WebTrader ve elbette MT4 ve MT5 gibi üst düzey yatırım platformlarını kullanabilirsiniz. Çeşitli online web seminerlerinden ihtiyacınız olan eğitimi alın, çeşitli bilgilendirici makaleleri okuyun, her gün anlık piyasa bildirimlerine ve twitlere ulaşın, demo hesapları kullanarak yatırım alıştırmaları yapın ve daima uzman danışmanlarımızdan fikir alın.

AvaTrade için Yeni
Bir Ortaklık

Usain, dünyada bir numara olmak için çalışmak zorundaydı. Ancak bunu yalnız başına yapmadı. Sporun zirvesine çıkmasına yardımcı olan desteğe, araçlara ve teknolojiye sahipti. AvaTrade de aynısını yapıyor: Bizde kişisel antrenörler yerine uzman danışmanlar var. Diyetisyenler ve ekipman yerine de dünya genelindeki 9 denetleyici kurumun en iyi yatırım platformlarına ve teknolojilerine erişiminiz olacak. Usain harikaydı– , Destek ekibi ise onu Efsanevi yaptı.

AvaTrade de aynısını sizin için yapabilir!

Bitiş Çizgisini Geçmek
Sizi AvaTrade ve Usain Bolt’un masaya neler getirdiğine göz atmaya davet ediyoruz.

Bolt ve AvaTrade’e katılın.
Ekibe katılın.
Mükemmelliğe katılın.